نمایش فایل(تحقیق مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران)

در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان .تحقیق مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران. را مشاهده می نمایید. /مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران,مدیریت منابع انسانی,نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران,مقاله مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران/تحقیق مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران|34011910|rfj40085899|

دانلود تحقیق با موضوع مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران،در قالب word و در 3 صفحه، قابل ویرایش.

توضیحات:در این تحقیق، مدیریت منابع انسانی با تأکید بر نظام ارزشیابی عملکرد از دیدگاه مدیران، مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است.
در زیر به مختصری از عناوین و چکیده آن چه شما در این تحقیق دریافت می کنید، اشاره شده است:
در این تحقیق به آسیب های مدیریت منابع انسانی از بعد ارزشیابی پرداخته می شود. عملکرد کاسیو ( 1992 ) اظهار می دارد: عملکرد، اشاره به انجام وظایف واگذار شده به یک شخص دارد. ارزشیابی عملکرد عبارت است از اندازه گیری کمی ( هزینه، زمان، تعداد، مقدار) و کیفی ( کیفیت، دقت، صداقت ) آن چه که کارمند یا کارگر انجام داده است و مقایسه آن با استاندارد های کاری جهت تهیه گزارش عملکرد و اقدام مدیر. منظور از تهیه گزارش این است که ارزشیابی در نهایت باید به یک گزارش رسمی درباره عملکرد فرد منجر شود. بین ارزشیابی و واکنش مدیر باید ارتباط باشد. یعنی ارزشیابی باید مدیر را در نهایت به انجام اقدامات انظباطی، آموزشی، ارتقائی و . . . رهنمون شود و اگر از نتایج ارزشیابی استفاده نشود، فایده ای بر آن مترتب نمی گردد.


مطالب دیگر:
تحقیق اصول طراحی بناتحقیق اصول طراحي سازه ای نمايشگاه هاي موقتتحقیق طراحی فضای سبز در شهر مشهدتحقیق درباره طراحي وسيله اي برای استفاده بهینه از آب در حمامتحقیق بررسی طرح پيشنهادي پروژه ورزشي و تفريحيتحقیق كتابخانه مليتحقیق همه چیز درباره عايق حرارتي خلاءتحقیق تحلیل تخت جمشیدتحقیق برسی شهر نیشابور از نگاه جغرافیاتحقیق کاشمر از نگاه جغرافیاتحقیق جغرافيايي نيشابورتحقیق روستای بوژانتحقیق بررسي زيست محيطي و فلوريستيكي دامنه هاي جنوب غربي رشته كوه بينالودتحقیق انرژي بادتحقیق شناخت شهر مشهدتحقیق میدان نقش جهان اصفهانتحقیق تاريخ انقلاب روسيهتحقیق سيري در آثار باستاني عراقتحقیق مهاجرت به كاناداتحقیق همه چیز در مورد آب‌تحقیق آب ترش قزوینتحقیق آب و هواتحقیق شناخت جامع نیشابورتحقیق معرفي روستای رويين اسفراینتحقیق معمّای کروی بودن زمین